Helyszín: Kecskemét

Kezdés: 10:00

Női bajnokság - I. forduló​​​

A KARC lány csapata 6 fővel vágott neki a bajnokság első fordulójának.

Az első mérkőzést a KARC csapata kezdte az Esztergomi Vitézek ellen, a felállás 6 lány 7 ellen, de mindezek ellenére a KARC csapata győzedelmeskedett, s 31-0-ra verte az Esztergomi Vitézek csapatát.

A következő mérkőzést Vác ellen játszották a lányok, ahol a 3. percben egy szabálytalan szerelés következtében a KARC játékosát le kellett vinni a pályáról. Így az Exiles Barbies csapatától kapott kölcsönjátékossal folytatta a KARC csapata a mérkőzést, melynek eredménye 17-0 lett a váci csapat javára.

Az utolsó meccset az Exiles Barbies ellen játszották, ahol már a sérült játékosunkat is ismét a pályán tudhattuk. Az első 2 percben az ellenfél 7-0-ra vezetett, de a fölény nem sokáig tartott, hiszen a lányok 5 célt vittek, így a végeredmény 27-7 lett a milyeink javára.

​A lányok első komoly bajnoksága a mostani, a nyáron megpróbáltak a lehető legjobban felkészülni az első fordulójukra, melyben segítségükre volt Nagy József (edző) és Szitás Ádám (Junior edző).

A lányok nagyon jól vették az első akadályt, látszik az igyekezetük és munkásságuk, habár a csapatkapitány elmondása szerint lesznek ennél még jobbak is.

Mi további sikereket kívánunk nekik, és büszkék vagyunk a jelenleg 6. helyet megszerzett Kommano KARC Lányok csapatára.